Uzywamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: swiadczenia uslug, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien przegladarki oznacza, ze akceptujesz otrzymywanie cookies. Szczególy znajdziesz w Polityce Prywatnosci.

 
Autotest / O nas

O nas

Autotest Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy A-Katsastus Group Oy, Która jest jest wiodącą północnoeuropejską firmą prywatną zajmującą się przeglądami i rejestracją pojazdów, przeprowadzaniem egzaminów na prawo jazdy oraz innymi usługami testowymi związanymi z pojazdami. Pozostałe usługi obejmują przeglądy kupowanych pojazdów, konsultacje jakości, badania i szkolenia. Grupa rozpoczęła działalność w Polsce w roku 2001, kiedy powstała spółka Autotest Polska.

Obecnie A-Katsastus Group prowadzi działalność w siedmiu krajach - jest liderem rynku w Finlandii, Belgii i Estonii, drugim pod względem wielkości graczem na rynkach duńskim i łotewskim. Ponadto Grupa posiada stacje kontroli pojazdów w Polsce i Szwecji.

> Oficjalna strona Grupy A-Katsastus

Grupa rozpoczęła działalność w Polsce w roku 2001, kiedy powstała spółka Autotest Polska Sp. z o.o.

Nasze Biuro znajduje się w Warszawie:
Autotest Polska Sp. z o.o.
Biuro Zarządu

ul. Conrada 29b
01-922 Warszawa
 

Tel: +48 22 848 44 88

e-mail: biuro@autotestpolska.pl


> Kontakt

Aktualności

Co nowego w Autotest Polska?

Przeczytaj